Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.6 16v 103коня `96год.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    И аз не искам да я давам за тея пари ама за съжаление за сега имам само коментари от сорта - еее браво , много ти е хубава колата . Хората не ги интересува кво си слагал по нея и колко пари си дал!!!Те гледат че мобилето има Браво 98год 1.6 за 3800 и си казват къв е тоя да ми иска тея пари за по-стара кола.Следващатата стъпка да си взема всичко от нея и да я пусна на няква смешна цена.
    Fiat Stilo JTD ....sold
    Volvo C 70 ....

    Коментар


      #17
      Колега, ако не ти е спешно почакай с тази цена, все ще се намери някой да оцени какво си направил, много са хората, които си търсят спортно изглеждаща кола със среден двигател, а твоята е топ!!! просто ще й дойде времето...пп аз предишната си кола я продавах 4 месеца и паднах така с парите, но те съветвам да не сваляш повече цената, ще дойде купувачът УСПЕХ!!! :D
      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
      e30 forever!

      Коментар


        #18
        Абе деб..... май.......... му днеска на светофара спира некъф с неква микра 94 година и й иска 3800. Бахти въшката беше, нищо особено. Некви наркомани с Голфове и Опели 93-94 год обевяват баси цифрите, а за твойто слънце много били. Аре у лево а. Дръж си цената и това е!!! ПС Днес на Горубляне имаше за 5800 едно Браво ама не видях коя година е. Тия дни пак ще ходя и ще разгледам
        Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
        Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
        Совалката средно на LPG
        Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

        Коментар


          #19
          Продадена ( подарена)
          Fiat Stilo JTD ....sold
          Volvo C 70 ....

          Коментар


            #20
            И така, една развносметка след годините прекарани във форума.И тъй като някога това беше първото ми мнение, то ще е и последно.Бояне, мога да ти кажа, че нито за миг не съм съжалявал, че закупих автомобила от тебе. Не мога да кажа, че за толкова години не ми е дал никакви ядове, но те са бели кахъри. Удоволствието от него е несравнимо. А и ядовете които ми създаде са доста по малко от очакваното за автомобил на толкова години, и пътищата по които е минал.Относно форума: регистрацията в този форум се оказа една от най-големите грешки, които съм правил досега. Такова свърталище на боклуци и гоУфаджии досега не бях срещал. Разбира се тука има и няколко свестни човека с които се сприятелих. С тях ще си потдържам връзка, знаят къде да ме намерят.Всички останали да мрат в лайна!!!!

            Коментар

            Working...
            X